Facebook
Kategorie
Kategorie MENU
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.
Strefa Zniżek

Dariusz Racz

Dariusz Racz – Prezes ITM Software House, Futurysta. Pierwszy komputer, którym był ZX Spectrum , kupił na 4 roku studiów na Politechnice Łódzkiej, za pieniądze wynegocjowane z podziału prezentu ślubnego. Wtedy też nauczył się sztuki negocjacji w warunkach stresu oraz podstaw inwestowania w IT. Wiedzę menadżerską rozwinął na studiach MBA o profilu IT na Akademii
Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jest wyznawcą marki Apple i dlatego w tworzeniu oprogramowania szczególną uwagę zwraca na przyjazność tworzonych połączeń człowiek-maszyna oraz jakość. Jest głównym projektantem kluczowych funkcjonalności biznesowych, systemu ERP Saturn, który został już wdrożony w ponad stu przedsiębiorstwach branży meblowej i drzewnej. Swoim doświadczeniem dzieli się ze studentami MBA ALK w Warszawie, Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, Wyższej szkole biznesu w Olsztynie i Uniwersytecie Technologicznym w Mińsku. Wykładowca na pierwszych w Polsce studiach podyplomowych Zarządzania Wynagrodzeniami i Wynikami Pracy.

Sortuj:
Sposób wyświetlania:
Budowa systemu wynagrodzeń. Teoria i praktyka

Budowa systemu wynagrodzeń. Teoria i praktyka

Joanna Liksza, Michał Chodkowski, Sylwia Gołębiowska, Dorota Gotowicka, Magdalena Miąsek,...
Wolters Kluwer Polska
Autorzy opisują, jak skutecznie opracować i wdrożyć politykę wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych, aby wpływała pozytywnie na motywację i zaangażowanie pracowników, a jednocześnie przyczyniała się do realizacji celów biznesowych organizacji.
44,10 zł
49,00 zł
Więcej