Facebook
Kategorie
Kategorie
Strefa Aplikanta
Promocja dnia

Paulina Komorowska

Paulina Komorowska – adwokat, specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych, nowych technologii oraz prawie konkurencji i konsumentów. Do szczególnych zainteresowań autorki należą zagadnienia z pogranicza prawa ochrony danych osobowych i prawa konkurencji w kontekście big data. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz doktorantka w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Studiowała także na Wydziale Prawa na Uniwersytecie w Leuven. Jako członek zespołu Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii kancelarii CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang Pośniak i Sawicki sp. k. doradza podmiotom polskim i zagranicznym we wszelkich aspektach związanych z prawem ochrony danych osobowych i nowych technologii.

Sortuj:
Sposób wyświetlania:
Dokumentacja ochrony danych osobowych ze wzorami
Promocja!
Promocja!

Dokumentacja ochrony danych osobowych ze wzorami

Artur Cieślik, Paweł Fajgielski, Mariusz Jagielski, Paulina Komorowska, Dominik Lubasz, Ma...
Wolters Kluwer Polska
Książka zawiera liczne przykłady, które pomogą czytelnikowi w zrozumieniu wymagań w zakresie dokumentacji ochrony danych osobowych oraz praktyczne wskazówki ułatwiające ich realizację. Publikacja zawiera także wzory oraz instrukcje krok po kroku wyjaśniające, w jaki sposób wypełnić dany wzór i dosto....
79,20 zł
99,00 zł
Więcej
Ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów. Komentarz
Darmowa dostawa - 0 zł!
Darmowa dostawa - 0 zł!

Ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów. Komentarz

Jerzy Baehr, Mateusz Błachucki, Tomasz Feliszewski , Paulina Komorowska, Jarosław Kruger,...
Wolters Kluwer Polska
Praktyczny przewodnik po skomplikowanych i wysoce specjalistycznych dziedzinach prawa, jakimi są prawo konkurencji i prawo konsumenckie.
228,65 zł
269,00 zł
Więcej