Druga książka 50% taniej!

Druga książka 50% taniej!

Zastanawiasz się nad zakupem dobrych książek o tematyce prawniczej? Masz na oku kilka tytułów, lecz przed podjęciem ostatecznej decyzji powstrzymywała Cię ich cena? Jeśli tak, to nasza promocja jest właśnie dla Ciebie! Od dzisiaj, przez cały tydzień, możesz sobie pozwolić na prawdziwe „zakupowe szaleństwo” w naszej internetowej księgarni. Czas na konkretne zakupy właśnie nadszedł!

Druga książka aż 50% taniej!

Aby ułatwić Ci zdobywanie tak ważnej wiedzy o prawie, bez narażania Twojego domowego budżetu na zbytnie obciążenie, przygotowaliśmy tę oto promocję. Od teraz co drugą książkę Wolters Kluwer kupisz za 50% ceny! Do tego gwarantujemy Ci również szybką wysyłkę i darmową dostawę wszystkich zamówień o wartości 100 zł lub wyższej. Ale śpiesz się! Nasza promocja trwa tylko do końca najbliższego (27.01) poniedziałku!

Czas na wzbogacenie prawniczej biblioteczki!

Twój księgozbiór prawniczych tytułów domaga się uzupełnienia? W naszej ofercie znajdziesz doskonałe pozycje wydawnicze obejmujące tak ważne zagadnienia, jak prawo karne, prawo cywilne, prawo handlowe, prawo pracy czy wiele innych dziedzin i gałęzi prawa. Szczególnie polecamy najnowsze publikacje dotyczące prawa podatkowego oraz ostatnich, dużych nowelizacji KPC oraz KPK. Wejdź na stronę naszego sklepu i sprawdź sam, czego Ci brakuje. Następna taka okazja nieprędko się może zdarzyć!

Redaktor specjalizujący się w tematyce prawa cywilnego. Wiedzę zdobywał w trakcie studiów oraz pracując w wydawnictwie Wolters Kluwer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *