Facebook

Strefa promocji. Rabaty do -70%

Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.
logoPartner2.jpg [4 KB]
Nexto.pl
Nexto.pl to największy w Polskim internecie sklep z cyfrowymi publikacjami. Każdą książkę można kupić w formie pliku do pobrania na komputer. Książki do słuchania (audiobooki, pliki mp3), książki i prasa w formacie plików PDF (e-booki, e-wydania).
logoPartner1.jpg [4 KB]
Filie Księgarni Ekonomicznej
KSIĘGARNIA TECHNICZNA Warszawa, ul. Kaliskiego 15, tel. (22) 666-98-01 KSIĘGARNIA NAUKOWA-Europejska Warszawa, Al. Solidarności 83/89, tel. (22) 850-10-20 lub (22) 846-04-10, KSIĘGARNIA ZARZĄDZANIA Warszawa, ul. Szturmowa 3, tel. (22) 553-41-46 KSIĘGARNIA LEX Warszawa, ul. Świeradowska 43, tel. (22) 543 54 87
logoPartner3.jpg [3 KB]
Ibuk.pl
IBUK.pl to największa w Polsce wypożyczalnia oraz księgarnia internetowa z ebookami i audiobookami. W naszej ofercie znajdziesz 65 tys. tytułów naukowych, akademickich i profesjonalnych oraz beletrystyki. Oprócz ebooków i audobooków po polsku, oferujemy ponad 36 tys. tytułów po angielsku. Ebooki można wypożyczać zarówno pojedynczo - już od 4,92 PLN za dobę oraz w abonamentach -19,90 PLN miesięcznie za 5 ebooków. Wypożyczone tytuły możesz czytać na dowolnym urządzeniu (PC, laptop, komórka, tablet), które posiada przeglądarkę internetową i dostęp do Internetu. Tytuły w ofercie dostępne są w formatach epub, mobi, pdf oraz mp3. Do zabezpieczania używamy watermarków oraz Adobe DRM.
logoPartner4.jpg [3 KB]
Prawnik.pl
Prawnik.pl to obecnie największy serwis adresowany do osób zawodowo związanych ze środowiskiem prawniczym. Poza przydatnymi informacjami z zakresu prawa zawiera on również pełny i na bieżąco aktualizowany katalog adresowo-kontaktowy usług prawniczych.
logoPartner5.jpg [3 KB]
Hematoonkologia.pl
Hematoonkologia.pl jest to portal edukacyjny zajmujący się tematyką rozrostowych chorób hematologicznych. Strona adresowana jest do lekarzy hematologów, lekarzy w trakcie specjalizacji oraz lekarzy pierwszego kontaktu mających pod opieką chorych hematologicznych oraz do samych chorych.
logoPartner6.jpg [4 KB]
Psychologia-Społeczna.pl
Psychologia-Społeczna.pl - portal zajmujący się popularyzacją wiedzy z zakresu naukowej psychologii społecznej. Dostarcza informacje oraz materiały ułatwiające wykorzystanie osiągnięć tej dziedziny w praktyce zawodowej i poszukiwaniach badawczych.
logoPartner7.jpg [4 KB]
Psychologia-Biznesu.pl
Psychologia-Biznesu.pl - Profesjonalny portal poświęcony zastosowaniom psychologii w biznesie i ekonomii.
logoPartner8.jpg [4 KB]
Menedżer Sprzedaży
Menedzer Sprzedazy - Portal dla menedżerów sprzedaży: kierowników zespołów, dyrektorów oddziałów, regionalnych i handlowych. Kariera, szkolenia, narzędzia, baza wiedzy. Sprawdź!
logoPartner9.jpg [4 KB]
Inwestycje.pl
Inwestycje.pl - Wiadomości i notowania - giełda fundusze inwestycyjne, nieruchomości, waluty, akcje, kredyty, banki, biznes, finanse, gospodarka, przetargi.
logoPartner10.jpg [3 KB]
Biuro Rachunkowe KONKRET
Biuro Rachunkowe KONKRET - Nasze biuro rachunkowe mieści się w centrum Bielska-Białej - Zajmujemy się kompleksową i profesjonalną obsługą firm i osób fizycznych.
logoPartner11.jpg [4 KB]
ProfiCoaching
ProfiCoaching to profesjonalna platforma coachingowa, gdzie wiedza spotyka się z doświadczeniem i współtworzy społeczność coachingową. Ta wirtualna przestrzeń, dostępna 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, daje merytoryczne wsparcie dla osób oddanych zawodowo coachingowi, ale i dla osób korzystających w życiu czy w pracy z coachingowych metod, narzędzi, idei.

 

Pozostańmy w kontakcie

Media społecznościowe

Dołącz do nas

YouTube twitter  Linkedin  facebook  instagram 

Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę