Facebook
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Co nas wyróżnia?

  •  Darmowa dostawa od 150 zł
  •  Płatności: online przez znane centrum płatności Przelewy24.pl Dowiedz się więcej
  •  Bogata oferta z zakresu biznesu, marketingu, sprzedaży, prawa i finansów
  •  Cykliczne promocje, o których informujemy emailowoDowiedz się więcej
  •  Dla stałych Klientów faktura przelewowa 14 dniDowiedz się więcej

Wolters Kluwer jest wiodącym na rynku międzynarodowym wydawcą specjalistycznych publikacji prawniczych, ekonomicznych, biznesowych i akademickich. Aby umożliwić klientom dostęp do oferty, uruchomił nową, jeszcze efektywniejszą księgarnię internetową profinfo.pl.Nowa, jeszcze lepsza księgarniaNieustannie dążymy do tego, aby dostarczać nie tylko najlepszą ofertę wydawniczą, ale i narzędzia, które pozwolą z niej szybko i wygodnie korzystać. Dlatego z myślą o Was zaprojektowaliśmy nową, jeszcze łatwiejszą w nawigacji księgarnię online, z której można korzystać na dowolnym urządzeniu.

Wyposażyliśmy ją w precyzyjną wyszukiwarkę z zaawansowanym filtrowaniem, pozwalającą na łatwiejsze znalezienie interesujących produktów. Z kolei prosty interfejs sklepu intuicyjnie przeprowadzi Was przez cały proces zakupowy. Zadbaliśmy o 100% bezpieczne zakupy z płatnościami online, a wszystkie zamówienia realizujemy w 24 godziny.

Z myślą o klientachPełne możliwości naszej księgarni mogą poznać zarejestrowani użytkownicy. Dla zalogowanych osób ułatwieniem jest możliwość zapisywania poszczególnych produktów w schowku, aby mieć do nich szybki dostęp przy kolejnej wizycie.

W ramach konta użytkownika wprowadziliśmy kilka udogodnień, takich jak korzystanie z kilku adresów dostawy, różnych danych do faktury, przeglądanie historii zakupów oraz śledzenie bieżących zamówień.

Stworzyliśmy także dedykowaną ofertę dla studentów oraz aplikantów, którą można znaleźć na stronach student.profinfo.pl oraz aplikanci.profinfo.pl.

Bogata ofertaProfinfo to ogromna wiedza branżowa zgromadzona w jednym miejscu. To ponad 10 000 cenionych i aktualnych pozycji wydawniczych z dziedziny prawa, biznesu, ekonomii oraz medycyny.

Platforma profinfo.pl jest księgarnią Wolters Kluwer, dzięki czemu otrzymujecie dostęp nie tylko do szerokiej biblioteki specjalistycznych publikacji, ale także do wszelkich planowanych pozycji, które można zamówić w przedsprzedaży.

To także oferta kilkadziesięciu uznanych na całym świecie wydawnictw takich jak C.H. Beck, Cambridge University Press, CeDeWu, Dom Wydawniczy PWN, edipresse polska, PAN czy Oficyna Prawa Polskiego.

Katalog produktów obejmuje zarówno wydania papierowe książek, jak i ich elektroniczne wersje w postaci ebook, pdf lub ePub. Korzystając z naszej platformy możecie także zamówić numery archiwalne oraz prenumeraty branżowych czasopism oraz wykupić dostęp do specjalistycznych serwisów online.

Na Wasze życzenie możemy także wydrukować wybrane książki Wolters Kluwer Polska, których nakład został wyczerpany.

Przedsprzedaż i promocjeDbamy o to, aby nasza oferta była dla Was zawsze atrakcyjna. Dlatego regularnie organizujemy różnorodne akcje promocyjne. Publikujemy kody rabatowe, urządzamy wyprzedaże nawet do 80%, okresy darmowej wysyłki oraz oferujemy produkty w prezencie, przy zamówieniach za określoną kwotę.

Cenimy naszych stałych klientów, dlatego przygotowujemy dla nich specjalne, dedykowane oferty i rabaty. Ponadto umożliwiamy im płatność fakturą przelewową z 14-dniowym okresem płatności.

Każdy z Was może być na bieżąco z naszą ofertą zapisując się do newslettera oraz ustawiając odpowiednie powiadomienia na koncie użytkownika.

Wasze opinie są dla nas ważne
W profinfo.pl cenimy sobie Wasze opinie i uwagi. Chcemy stać się dla Was pierwszym miejscem zakupów branżowych publikacji, dlatego chętnie słuchamy Waszych sugestii dotyczących naszej oferty i działania samego serwisu.

Możecie skontaktować się z nami przy pomocy LiveChat, maila lub telefonu. Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji.

Ponadto dzięki systemowi dodawania komentarzy, możecie podzielić się opiniami o produktach z innymi użytkownikami, aby ułatwić im podjęcie decyzji.

Współpraca z autoramiChętnie współpracujemy z autorami książek. Zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z broszurą Publikuj z Wolters Kluwer SA oraz do wypełnienia ankiety wydawniczej.

Współpracującym z nami autorom oferujemy patronat renomowanej marki Wolters Kluwer, profesjonalną opiekę wydawniczą, przygotowanie redakcyjne publikacji, a także promocję i dystrybucję na terenie całego kraju.

Pozostańmy w kontakcie

Media społecznościowe

Dołącz do nas

YouTube twitter  Linkedin  facebook  instagram 

Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę