Facebook

👨‍🎓 Książki dla studentów prawa i administracji - przygotuj się do egzaminów i sesji!

Książki i podręczniki dla studentów prawa i administracji

Wybierz do nauki przed sesją

Podręczniki dla studentów prawa i administracji

Prezentowana seria podręczników w ramach „Strefy studenta” to kanon akademickiej literatury prawniczej, stanowiący nieodzowne źródło wiedzy dla każdego studenta prawa i administracji. Podręczniki akademickie dla studentów prawa to najważniejsze tytuły w tej dziedzinie opracowane przez najznamienitsze autorytety prawnicze i polecane przez większość wykładowców uczelni wyższych. Czego nie usłyszysz na studiach prawniczych, dowiesz się z pewnością z naszych książek!

Holistyczne przygotowanie do sesji w profinfo.pl

Podręczniki dla studentów administracji i prawa z tej serii obejmują w usystematyzowanej i przejrzystej formie najważniejsze regulacje z zakresu danej dziedziny prawa. W naszej ofercie znajdziesz tytuły charakteryzujące się precyzyjnym, merytorycznym doborem zagadnień, stanowiąc doskonałe kompendium wiedzy niezbędne do optymalnego przygotowania się na egzaminy prawnicze.

Indeks rzeczowy i numery brzegowe umieszczone na marginesach wybranych publikacji umożliwiają szybkie i łatwe odnalezienie konkretnego hasła czy zagadnienia. Systematyczne aktualizacje tychże pozycji książkowych sprawiają, że student prawa ma gwarancję dostępu do najbardziej aktualnego i obowiązującego obecnie stanu prawnego.

Książki prawnicze to holistyczne, merytoryczne przygotowanie do sesji obejmującej egzaminy semestralne i końcowe. Jednak ta kategoria księgarni profinfo.pl skierowana jest nie tylko do przyszłych adeptów sztuki prawniczej, ale również do praktyków.

Książki dla studentów prawa według szczegółowej kategoryzacji

W księgarni profinfo.pl podręczniki dla studentów prawa i administracji podzielone zostały na szereg skonkretyzowanych i przejrzystych kategorii, traktujących o konkretnym dziale prawa:

  • Prawo i postępowanie karne
  • Prawo i postępowanie cywilne
  • Prawo i postępowanie administracyjne
  • Prawo handlowe i gospodarcze
  • Prawo konstytucyjne i ustrojowe
  • Historia prawa i prawo rzymskie
  • Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Teoria i filozofia prawa
  • Prawo finansowe i podatkowe
  • Prawo międzynarodowe

Oferta obejmuje również książki akademickie poruszające kompleksowo kwestie dotyczące m.in. porządku prawnego obowiązującego w Polsce oraz w państwach członkowskich UE, funkcjonowania i kompetencji poszczególnych instytucji krajowych i europejskich czy sprzężeń zwrotnych pomiędzy prawem polskim a unijnym.

Proponujemy najnowsze wydania Kodeksu pracy, Kodeksu cywilnego, Kodeksu postępowania karnego czy Kodeksu postępowania administracyjnego. Możesz zapoznać się z orzecznictwem sądów powszechnych i Sądu Najwyższego, z kazusami prawnymi oraz z innymi pozycjami odnoszącymi się do różnych gałęzi prawa.

Podręczniki akademickie dla studentów prawa i nie tylko

Proponujemy publikacje i monografie naukowe wielu cenionych autorów z dziedziny prawa krajowego, międzynarodowego i unijnego przeznaczone m.in. dla studentów i studentek prawa, administracji, europeistyki, stosunków międzynarodowych oraz politologii. Obowiązujące przepisy będą również nieocenionym narzędziem w pracy prawników, sędziów, prokuratorów oraz radców prawnych.

Niniejsza kategoria może okazać się także świetną propozycją dla ludzi nauki, polityków, urzędników administracji państwowej i samorządowej stykających się na co dzień z problematyką o charakterze prawnym. To w zasadzie cenne źródło wiedzy dla każdego obywatela.

Książki dla studentów administracji i prawa w ofercie księgarni internetowej profinfo.pl to gwarancja najwyższej jakości merytorycznej, o którą zadbali cenieni znawcy prawa, wykładowcy akademiccy i praktykujący adwokaci. To przygotowanie do egzaminów, które z pewnością zakończą się sukcesem!

Ignorantia iuris nocet

Bez odpowiedniej wiedzy teoretycznej nie da się prowadzić skutecznej praktyki adwokackiej czy radcowskiej, być ani rzetelnym sędzią, ani też prokuratorem.

W „Strefie studenta” znajdują się książki dla studentów prawa i administracji, w tym przede wszystkim aktualne teksty ustaw i kodeksy prawa, a także opracowania zawierające ich interpretacje. Znajdziesz tu publikacje stricte naukowe oraz takie o charakterze popularnonaukowym zarówno dla praktyków i studentów różnych kierunków, jak i osób np. prowadzących własną działalność gospodarczą czy też interesujących się konkretną dziedziną prawa, w myśl paremii prawniczej „Ignorantia iuris nocet”.

Księgarnia z najbogatszą ofertą w przystępnej cenie

Sięgnij po podręczniki dla studentów administracji i bądź na bieżąco z aktualnymi przepisami oraz orzeczeniami sądowymi w związku z ustawami prawnymi. Zamawiaj najnowsze książki dla studentów prawa, w tym kodeksy, kazusy, przepisy oraz całą serię publikacji "Przed egzaminem".

W księgarni profinfo.pl znajdziesz ponad 10 000 publikacji w formie papierowej oraz elektronicznej dostępnych w atrakcyjnych cenach z gwarancją szybkiej dostawy!

Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę