Black Friday na Profinfo.pl – wszystkie książki Wolters Kluwer z rabatem 30%!

Black Friday to szaleństwo zakupowe mające swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych. Każdego roku pod koniec listopada miliony ludzi na całym świecie, w tym także w Polsce, udają się do centrów handlowych i odwiedzają sklepy online, aby skorzystać z niecodziennych obniżek cen.

Czytaj więcej “Black Friday na Profinfo.pl – wszystkie książki Wolters Kluwer z rabatem 30%!”

Black Friday na Profinfo.pl – wszystkie książki Wolters Kluwer z rabatem 27%!

Black Friday to zakupowe szaleństwo wywodzące się ze Stanów Zjednoczonych. Co roku pod koniec listopada miliony osób na całym świecie, również w Polsce, ruszają do galerii handlowych i odwiedzają sklepy internetowe, by skorzystać z wyjątkowych rabatów.

Czytaj więcej “Black Friday na Profinfo.pl – wszystkie książki Wolters Kluwer z rabatem 27%!”

Ponad 600 książek w wyprzedaży: Tego NIE możesz przegapić!

Początek lata to idealny moment na upalną promocję w księgarni Profinfo.pl.

Co to oznacza dla Ciebie?

  • Ponad 600 książek z rabatami nawet do -90%
  • Duża oferta komentarzy oraz wzorów pism i dokumentów z wielu dziedzin.
  • Publikacje nt. ochrony danych osobowych i RODO.
  • Dla każdego coś miłego (i taniego): książki dla prawników, nauczycieli, administracji samorządowej oraz dla firm z zakresu podatków i prawa pracy.
Czytaj więcej “Ponad 600 książek w wyprzedaży: Tego NIE możesz przegapić!”

Nastały czasy nowej ery dla frankowiczów

Ostatnie miesiące przypadające po jakże głośnym i ważnym – bo dotyczącym po raz pierwszy “polskiego” kredytu indeksowanego do kursu franka szwajcarskiego – wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE z dnia 3 października 2019 r. (C-260/18) w sprawie Dziubak vs Raiffeisen, śmiało można nazwać czasami “nowej ery” dla kredytobiorców spłacających (lub już niepłacących) tzw. kredyty we frankach.

Czytaj więcej “Nastały czasy nowej ery dla frankowiczów”

Druga książka 50% taniej!

Zastanawiasz się nad zakupem dobrych książek o tematyce prawniczej? Masz na oku kilka tytułów, lecz przed podjęciem ostatecznej decyzji powstrzymywała Cię ich cena? Jeśli tak, to nasza promocja jest właśnie dla Ciebie! Od dzisiaj, przez cały tydzień, możesz sobie pozwolić na prawdziwe „zakupowe szaleństwo” w naszej internetowej księgarni. Czas na konkretne zakupy właśnie nadszedł!

Czytaj więcej “Druga książka 50% taniej!”

Darmowa dostawa na wszystko!

Jesień to idealna pora roku na zapoznawanie się z obszernymi, pouczającymi lekturami. Długie, deszczowe wieczory sprzyjają skupieniu i koncentracji na szczególnie wymagających zagadnieniach. Jeśli z tej okazji zechcesz sprezentować sobie lub komuś bliskiemu jedną z dostępnych u nas wartościowych publikacji, mamy dla Ciebie specjalną propozycję.

Czytaj więcej “Darmowa dostawa na wszystko!”

Komentarze prawnicze nawet z 70-procentowymi zniżkami

Niezbędne w prawniczej praktyce komentarze teraz są dostępne w dużo niższych cenach. W naszej ofercie znalazło się wiele publikacji m.in z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego czy spadkowego. Kompleksowe opracowania uznanych autorów to pozycje obowiązkowe nie tylko dla prawników.

Czytaj więcej “Komentarze prawnicze nawet z 70-procentowymi zniżkami”

Zrób sobie prezent! Dziesiątki książek z rabatami aż do 90%

Nadszedł czas na uzupełnianie domowych biblioteczek. Co się w nich znajdzie? Zdecydujcie sami, wybierając spośród wielu bardzo różnorodnych publikacji w doskonałych cenach. Warto też pomyśleć o innych – przecież książki to jeden z najlepszych prezentów, jaki można otrzymać.

Czytaj więcej “Zrób sobie prezent! Dziesiątki książek z rabatami aż do 90%”