Facebook
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Anita Gałęska-Śliwka

ANITA GAŁĘSKA-ŚLIWKA - pracownik naukowy w Zakładzie Podstaw Prawa Medycznego Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczyi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej zainteresowania badawcze to prawo medyczne, szczególnie w jego karnym aspekcie, oraz kryminalistyka. Jest autorką i współautorką licznych publikacji z tego zakresu zarówno w pismach prawniczych, jak i medycznych. Tworzy cykl "Respicefinem" w wydawnictwie Medical Tribune. Współpracuje z Polskim Towarzystwem Bioetycznym przy tworzeniu bazy dotyczącej tematyki prawa medycznego oraz z TVN MED i Wolters Kluwer przy konkursie "Wirtualny Pacjent".

Sortuj:
Prawo medyczne w pytaniach i odpowiedziach.

Prawo medyczne w pytaniach i odpowiedziach.

Anita Gałęska-Śliwka, Dawid Chwiałkowski
CeDeWu
Kompleksowy i niezwykle przejrzysty zbiór zagadnień prawno-medycznych. Zastosowana forma analizy stanów faktycznych (case study) oraz zadań testowych wraz z rozwiązaniami pozwala na szybką weryfikację poziomu posiadanej wiedzy oraz skuteczne jej uzupełnienie, m.in. z zakresu:• praw pacjenta• pra....
63,00 zł
70,00 zł
Więcej
Śmierć jako problem medyczno-kryminalistyczny

Śmierć jako problem medyczno-kryminalistyczny

Anita Gałęska-Śliwka
Wolters Kluwer Polska
Zagadnienia zawarte w książce zostały podzielone na pięć zasadniczych części związanych z: problemem identyfikacji nieznanych zwłok, ustaleniem czasu zgonu, ustaleniem przyczyny zgonu, ustaleniem sprawcy czynu i gromadzeniem oraz wykorzystaniem śladów kryminalistycznych.
46,80 zł
52,00 zł
Więcej
Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę