Facebook
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Natalia Sak-Dankosky

Natalia Sak-Dankosky, doktor nauk o zdrowiu, jest cenionym specjalistą w dziedzinie opieki zdrowotnej i autorem wielu publikacji naukowych. Jej prace koncentrują się na rozwijaniu koncepcji opieki zorientowanej na osobę, co stanowi kluczowy aspekt jej działalności badawczej i praktycznej.

Jest autorką książki "Opieka zorientowana na osobę. Person-centered care", wydanej przez Wydawnictwo PZWL, która zdobyła uznanie w środowisku medycznym i edukacyjnym. Publikacja ta jest cennym źródłem wiedzy dla profesjonalistów z dziedziny ochrony zdrowia, wskazując na znaczenie indywidualnego podejścia do pacjenta oraz integrowanie opieki z jego potrzebami i oczekiwaniami.

Dr Sak-Dankosky współtworzyła również inne istotne prace, w tym: "Pacjent z przewlekłą niewydolnością serca. Poradnik dla zespołu terapeutycznego" oraz "Promocja zdrowia psychicznego. Teoria i praktyka", które również zostały wydane przez PZWL. Jej publikacje charakteryzują się wysoką jakością merytoryczną oraz praktycznym podejściem do zagadnień zdrowotnych, co czyni je nieocenionymi dla praktyków i studentów.

Jej działalność naukowa i dydaktyczna jest szeroko ceniona zarówno w kraju, jak i za granicą. Dr Sak-Dankosky aktywnie uczestniczy w konferencjach i seminariach, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi specjalistami. Jej zaangażowanie w rozwój nowoczesnej opieki zdrowotnej sprawia, że jest jedną z wiodących postaci w tej dziedzinie.

Sortuj:
Sposób wyświetlania
Promocja!

-16 % Opieka zorientowana na osobę

Natalia Sak-Dankosky, Lena Serafin
Książka wieloaspektowo prezentuje model opieki zorientowanej na osobę, który w wielu zagranicznych doniesieniach jest wskazywany jako przynoszący benefity nie tylko pacjentom, ale również osobom sprawującym opiekę. Dokładne wyjaśnienie założeń modelu...
Cena regularna: 89,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 66,75 zł
Cena regularna: 89,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 66,75 zł
Już od: 74,76 zł
Więcej
PZWL Rok publikacji: 2024
Promocja!

-16 % Dostępy naczyniowe w praktyce klinicznej

Maciej Latos, Natalia Sak-Dankosky, Konrad Baumgart, Bartosz Sadownik
Cena regularna: 109,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 81,75 zł
Cena regularna: 109,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 81,75 zł
Już od: 91,56 zł
Więcej
PZWL Rok publikacji: 2022
Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę