Facebook
Kategorie
Kategorie MENU
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Piotr Sierociński

Piotr Sierociński – ekspert specjalizujący się w projektowaniu strategii i transformacji HR oraz w doradztwie płacowym. Wykładowca i współautor programu pierwszych w Polsce studiów Zarządzania Wynagrodzeniami i Wynikami Pracy. Członek Rady Programowej Klubu Compensation & Benefits Uczelni Łazarskiego. Z branżą HR nieprzerwanie związany od 1990 roku. Przez ponad 5 lat był szefem personalnym dużej firmy produkcyjnej. Od 1996 roku działa w konsultingu, m.in. w Neumann Management Institute, Andersen, Deloitte i HR partners (Grupa HRK). W tym czasie kierował/ uczestniczył w ponad 400 projektach – głównie z zakresu budowy systemów wynagradzania oraz strategii i transformacji obszaru HR. Od 2019 roku prowadzi firmę doradczą pod własną marką Centrum Ekspertyzy HR. Jest częstym uczestnikiem konferencji branżowych i cenionym komentatorem rynku pracy.

Sortuj:
Sposób wyświetlania:
Benefity. Jak budować atrakcyjną ofertę dla pracowników

Benefity. Jak budować atrakcyjną ofertę dla pracowników

Martyna Domaradzka, Iwona Grochowska, Tomasz Kret, Joanna Liksza, Małgorzata Machała, Magd...
Wolters Kluwer Polska
Wszystkie najistotniejsze zagadnienia związane ze świadczeniami pozapłacowymi oferowanymi przez pracodawców.
44,10 zł
49,00 zł
Więcej
Budowa systemu wynagrodzeń. Teoria i praktyka

Budowa systemu wynagrodzeń. Teoria i praktyka

Joanna Liksza, Michał Chodkowski, Sylwia Gołębiowska, Dorota Gotowicka, Magdalena Miąsek,...
Wolters Kluwer Polska
Autorzy opisują, jak skutecznie opracować i wdrożyć politykę wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych, aby wpływała pozytywnie na motywację i zaangażowanie pracowników, a jednocześnie przyczyniała się do realizacji celów biznesowych organizacji.
44,10 zł
49,00 zł
Więcej
Hr Business Partner

Hr Business Partner

Paweł Berłowski, Mik Kuczkiewicz, Paulina Łukaszuk, Jarosław Marciniak, Dagmara Olewińska,...
Wolters Kluwer Polska
W dzisiejszym świecie biznesu, wciąż można zetknąć się z poglądem, jakoby dział personalny stanowił tylko koszt dla organizacji. Jednak sukces firm, które wprowadziły model HR business partnera (m.in. opisany w publikacji DHL Express) sprawia, że należy zweryfikować to podejście - dział personalny t....
9,00 zł
Więcej