Facebook
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.
Przemyslaw_Furmaga.jpg

Przemysław Furmaga

Przemysław Furmaga - Partner odpowiedzialny za rozwój zespołu M&A w kancelarii CRIDO Legal. Od prawie dwudziestu lat specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym, w tym w zakresie realizacji złożonych projektów M&A. Był negocjatorem przy kilkudziesięciu krajowych i transgranicznych projektach akwizycyjnych, zarówno po stronie sprzedających, jak i kupujących. Pracował z międzynarodowymi korporacjami, funduszami private equity oraz prywatnymi przedsiębiorcami. Doradza polskim (w tym giełdowym) i zagranicznym podmiotom z kluczowych sektorów gospodarki. Wśród klientów, którym doradzał transakcyjnie można wymienić m.in. Wielton S.A., TVN S.A., DENTSU, Agros Nova, Coast2Coast, Cornerstone Partners, InfraVia, Enterprise Investors, PIT-RADWAR S.A., SBB ENERGY S.A., VECTOR S.A., Raisio, Puratos, Westrock. Jako jeden z nielicznych polskich prawników doradza polskim przedsiębiorcom przy akwizycjach zagranicznych (m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii), koordynując całość procesów transakcyjnych, w tym pracę zagranicznych doradców prawnych. Przemysław doradza także w projektach wykupów managerskich (MBO), jak również przy sporach korporacyjnych. Przed dołączeniem do CRIDO Legal Przemysław zdobywał doświadczenie zawodowe w renomowanych polskich i międzynarodowych kancelariach prawniczych, w tym przez ostatnie 16 lat związany był z kancelarią Domański Zakrzewski Palinka, w której przez ostatnie 4 lata pełnił funkcję partnera w zespole M&A. Jest radcą prawnym i członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Pełni funkcje przewodniczącego lub członka rad nadzorczych kilku spółek kapitałowych. Jest prelegentem w ramach szkoleń dla kadry managerskiej i właścicieli firm m.in. w zakresie transakcji M&A, zagadnień odpowiedzialności członków organów spółek i relacji holdingowych. Był wyróżniany w prestiżowym rankingach The Legal 500 EMEA

Sortuj:
Podatki 2023 z komentarzem Crido
Nowość
Bestseller
Darmowa dostawa - 0 zł!
Nowość
Bestseller
Darmowa dostawa - 0 zł!

Podatki 2023 z komentarzem Crido

Piotr Barański, Tomasz Bartoszek, Krzysztof Borkowski, Michał Borowski, Marek Dalka, Edyta...
Wolters Kluwer Polska
Kompleksowy zbiór aktualnych przepisów podatkowych z komentarzem do wybranych ustaw oraz praktycznymi opracowaniami przygotowanymi przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem – doradców podatkowych z CRIDO.
134,10 zł
149,00 zł
Więcej
Prawo holdingowe. Praktyczny komentarz
Darmowa dostawa - 0 zł!
Darmowa dostawa - 0 zł!

Prawo holdingowe. Praktyczny komentarz

Mateusz Baran, Aleksandra Czarnecka, Andrzej Dunikowski, Przemysław Furmaga, Witold Gwizde...
Wolters Kluwer Polska
Publikacja zawiera szczegółową analizę przepisów dotyczących prawa holdingowego, z którymi przedsiębiorcy działający w Polsce będą musieli zmierzyć się już jesienią 2022 r.
139,29 zł
199,00 zł
Więcej
Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę