Facebook
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Agata Dutkiewicz

Dr Agata Dutkiewicz jest cenionym specjalistą w dziedzinie dietetyki, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą cierpiącymi na zaburzenia odżywiania. Jest autorką licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych, które zdobyły uznanie wśród czytelników i specjalistów. Jedną z jej kluczowych prac jest "Dietetyka w zaburzeniach odżywiania u dzieci i młodzieży", wydana przez PZWL, która stanowi cenne źródło wiedzy zarówno dla praktyków, jak i studentów kierunków medycznych i dietetycznych.

Dr Dutkiewicz jest także autorką publikacji takich jak "Dietetyka sportowa" oraz "Planowanie żywienia w sporcie", które cieszą się dużym zainteresowaniem w środowisku sportowym. Jej prace koncentrują się na praktycznych aspektach dietetyki, oferując konkretne rozwiązania i strategie żywieniowe dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.

W swojej pracy zawodowej dr Agata Dutkiewicz łączy wiedzę teoretyczną z praktycznym podejściem, co czyni ją ekspertem w swojej dziedzinie. Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych i warsztatach, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, inspirując innych do działania. Jej zaangażowanie w edukację i promocję zdrowego stylu życia sprawia, że jest nie tylko wybitnym naukowcem, ale również mentorem dla młodych dietetyków.

Sortuj:
Sposób wyświetlania
Promocja!

-16 % Dietetyka w zaburzeniach odżywiania u dzieci i młodzież...

Agata Dutkiewicz
Zaburzenia odżywiania stają się obecnie coraz częstszym problemem. Dotyczą dzieci w każdym wieku, począwszy od niemowlęctwa (niedojadanie, przejadanie), przez dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (wybiórczość pokarmowa, atypowe zachowania żywieniowe),...
Cena regularna: 99,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 74,26 zł
Cena regularna: 99,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 74,26 zł
Już od: 83,16 zł
Więcej
PZWL Rok publikacji: 2024
Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę