Facebook
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Aleksander Sieroń

Aleksander Sieroń, dr n. med., specjalista fizjoterapii, jest wybitnym autorem i praktykiem w dziedzinie rehabilitacji. Posiada bogate doświadczenie kliniczne oraz szeroki zakres osiągnięć naukowych. Jego publikacja "Wielka fizjoterapia", wydana przez renomowane wydawnictwo Edra Urban & Partner, stanowi kamień milowy w dziedzinie rehabilitacji, zestawiając najnowsze metody i techniki terapeutyczne.

Dr Sieroń zdobył tytuł doktora nauk medycznych na podstawie swoich badań nad innowacyjnymi strategiami rehabilitacyjnymi. Jego praca w obszarze fizjoterapii znalazła uznanie w środowisku naukowym, czego dowodem są liczne artykuły opublikowane w renomowanych czasopismach branżowych.

Jako aktywny uczestnik konferencji naukowych oraz wykładowca akademicki, dr Sieroń przyczynia się do ciągłego rozwoju wiedzy i praktyki w dziedzinie rehabilitacji. Jego prace badawcze oraz publikacje, takie jak "Nowoczesne podejścia w fizjoterapii" czy "Innowacje w terapii manualnej", są wyrazem jego zaangażowania w doskonalenie standardów opieki nad pacjentami.

Dzięki jego wszechstronnemu podejściu do rehabilitacji oraz zaangażowaniu w rozwój dziedziny, dr Aleksander Sieroń cieszy się uznaniem zarówno wśród kolegów z branży, jak i pacjentów, dla których efekty jego pracy stanowią kluczowy element powrotu do zdrowia i sprawności.

Sortuj:
Sposób wyświetlania
Darmowa dostawa - 0 zł!

Wielka fizjoterapia. Tom 3

Zbigniew Śliwiński , Aleksander Sieroń
Cena regularna: 169,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 169,00 zł
Cena regularna: 169,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 169,00 zł
Już od: 152,09 zł
Więcej
Rok publikacji: 2023

Wielka Fizjoterapia Tom 2

Zbigniew Śliwiński , Aleksander Sieroń
Cena regularna: 149,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149,00 zł
Cena regularna: 149,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149,00 zł
Już od: 134,10 zł
Więcej
Edra Urban & Partner Rok publikacji: 2022
Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę