Facebook
Kategorie
Kategorie
Strefa Aplikanta
Promocja dnia

Anna Kalisz

Anna Kalisz - doktor nauk prawnych, stypendystka The Center for American and International Law, Southern Methodist University w Dallas, USA, uczestniczka L'école d'été de theorie du droit w Brukseli; adiunkt w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Współpracuje z wydziałami prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Uniwersytetu Śląskiego. Prowadzi szkolenia z zakresu praw człowieka, prawa Unii Europejskiej oraz mediacji. Jest autorką i współautorką kilkudziesięciu publikacji z zakresu stosowania i wykładni prawa wspólnotowego oraz alternatywnego rozwiązywania sporów.

Sortuj:
Sposób wyświetlania:
Mediacja sądowa i pozasądowa. Zarys wykładu

Mediacja sądowa i pozasądowa. Zarys wykładu

Anna Kalisz, Adam Zienkiewicz
Wolters Kluwer Polska
Monografia stanowi wynik badań naukowych, jak również doświadczeń praktycznych i dydaktycznych autorów. Zagadnienia prezentowane są w sposób syntetyczny i klarowny.
44,10 zł
49,00 zł
Więcej
Wykładnia i stosowanie prawa wspólnotowego
Promocja!
Promocja!

Wykładnia i stosowanie prawa wspólnotowego

Anna Kalisz
Wolters Kluwer Polska
Celem pracy jest ukazanie roli wykładni operatywnej ETS, czyli tzw. <b>case law</b>, w procesie stosowania prawa wspólnotowego przez sądy ponadnarodowe i krajowe. <br> Autorka <b>opisuje odmienności i podobieństwa modelu stosowania i interpretacji prawa wspólnotowego w....
50,15 zł
59,00 zł
Więcej