Facebook
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Grażyna Białopiotrowicz

Grażyna BiałoPiotrowicz - Trener biznesu, trener rozwoju osobistego i umiejętności interpersonalnych. Ekspert w dziedzinie kreowania wizerunku biznesowego, politycznego i medialnego. Autorka i realizatorka wielu programów biznesowych obejmujących takie dziedziny jak kierowanie zespołami, motywowanie pracowników, skuteczna komunikacja interpersonalna, psychologia sprzedaży, negocjacje biznesowe, profesjonalna obsługa klienta i stres zawodowy. Prowadzi treningi w tym zakresie dla menedżerów, kadry kierowniczej oraz pracowników działów sprzedaży i obsługi klienta. Osobisty doradca osób publicznych w zakresie rozwoju osobistego.
Współpracuje ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie jako wykładowca studiów podyplomowych.
Od blisko 15 lat pracuje z klientami, z pozytywnym skutkiem budując ich pozycję zawodową i relacje osobiste, w czym odnalazła swoją pasję.
Autorka wielu publikacji oraz książek z dziedziny psychologii biznesu. Zaprasza na swoją stronę internetową: www.gbialoPiotrowicz.com.pl

Sortuj:
Sposób wyświetlania

Być kobietą biznesu

Grażyna Białopiotrowicz, Marzena Rogalska

Książka zawiera wiele wartościowych, praktycznych wskazówek. Cenną inspiracją może się okazać sześć wywiadów z niezwykłymi kobietami, które przebyły własną drogę w sferze biznesu - sześć porywających historii zwieńczonych happy endem.

Cena regularna: 59,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44,25 zł
Cena regularna: 59,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 44,25 zł
Już od: 53,10 zł
Więcej
Wolters Kluwer Polska OFE-0754 W01D01 Rok publikacji: 2014
Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę