Facebook
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Jakub Biernat

dr hab. Jakub Biernat, prof. KAAFM – doktor habilitowany w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne; profesor Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Katedra Prawa Cywilnego, Wydział Prawa, Administracji i Stosunków Międzynarodowych; w latach 2008-2015 członek zespołu problemowego do spraw prawa spadkowego Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego działającej przy Ministrze Sprawiedliwości RP; członek Rady Naukowej Polskiego Instytutu Notarialnego; członek Rady Programowej Krakowskiego Przeglądu Notarialnego; autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa o notariacie, prawa prywatnego międzynarodowego; notariusz w Krakowie; ORCID 0000-0002-3546-8098.

Sortuj:
Umowa o zbycie spadku w polskim prawie spadkowym
Promocja!
Promocja!

Umowa o zbycie spadku w polskim prawie spadkowym

Jakub Biernat
Wolters Kluwer Polska
Pierwsze w literaturze polskiej opracowanie mono­graficzne dotyczące problematyki umowy o zbycie spadku na gruncie uregulowań polskiego materialnego prawa cywilnego.
94,50 zł
159,00 zł
Więcej
Umowa o dział spadku
Promocja!
Promocja!

Umowa o dział spadku

Jakub Biernat
Wolters Kluwer Polska
Stan prawny na 10.11.2007 r. Dział spadku należy do tych instytucji z zakresu prawa spadkowego, które odgrywają szczególnie istotną rolę w praktyce, tak z perspektywy ochrony interesów spadkobierców,jak i innych osób ...
41,30 zł
68,15 zł
Więcej
Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę