Facebook
Kategorie
Kategorie MENU
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Klaudia Kądrowska

Klaudia Kądrowska menadżer w Crido. Specjalizuje się między innymi w doradztwie w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych, jak i ubezpieczeń społecznych. Jej doświadczenia zawodowe obejmuje m.in. realizację projektów w zakresie planowania podatkowego i budowania efektywnych kosztowo struktur wynagradzania, przeprowadzania audytów podatkowych czy też obsługi procesów delegowania pracowników. W ramach dotychczasowej praktyki doradzała zarówno polskim, jak i międzynarodowym firmom m.in. z branży chemicznej, energetycznej i finansowej. Posiada również duże doświadczenie w obszarze międzynarodowego prawa podatkowego. Przed dołączeniem do Crido w 2019 roku, zdobywała doświadczenie zawodowe między innymi w firmach doradczych z tzw. Wielkiej Czwórki, polskich kancelariach podatkowych oraz prowadząc swoją indywidualną praktykę adwokacką. Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej oraz europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Jest adwokatem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Sortuj:
Sposób wyświetlania:
Podatki 2021 z komentarzem Crido

Podatki 2021 z komentarzem Crido

Roman Namysłowski, Michał Borowski, Marek Gadacz, Klaudia Kądrowska, Jan Furtas, Daniel Pa...
Wolters Kluwer Polska
Kompleksowy zbiór aktualnych przepisów podatkowych z komentarzem do wybranych ustaw oraz praktycznymi opracowaniami przygotowanymi przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem.
75,60 zł
84,00 zł
Więcej
E-pakiet księgowy
Promocja!
Darmowa dostawa - 0 zł!
Promocja!
Darmowa dostawa - 0 zł!

E-pakiet księgowy

Aleksander Kaźmierski, Andrzej Puncewicz, Anna Wcisło, Daniel Panek, Edyta Zaniewicz, Jace...
Wolters Kluwer Polska
W skład pakietu wchodzą publikacje w wersji e-book:• Meritum Podatki 2021• Podatki 2021 z komentarzem Crido• Compliance w biurze rachunkowym - procedury, instrukcje, formularze
285,21 zł
472,00 zł
Więcej