Facebook
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Lena Serafin

Lena Serafin jest uznanym ekspertem w dziedzinie pielęgniarstwa, posiadającym tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Jest autorką wielu znaczących publikacji, w tym "Opieka zorientowana na osobę. Person-centered care", wydanej przez PZWL, która cieszy się dużym uznaniem w środowisku medycznym.

Lena Serafin specjalizuje się w badaniach naukowych w pielęgniarstwie, a jej prace koncentrują się na ocenie, syntezie i tworzeniu dowodów naukowych w praktyce pielęgniarskiej. Jej książka "Badania naukowe w pielęgniarstwie" jest kluczowym źródłem wiedzy dla studentów i praktyków w tej dziedzinie, oferując kompendium informacji niezbędnych do prowadzenia badań naukowych oraz implementacji ich wyników w codziennej praktyce klinicznej.

Ponadto, Lena Serafin jest współautorką publikacji "Dostępy naczyniowe w praktyce klinicznej", która dostarcza praktycznych wskazówek i nowoczesnych metod w zakresie dostępu naczyniowego w medycynie, podkreślając jej zaangażowanie w ciągłe doskonalenie praktyki klinicznej​.

Jej wkład w rozwój pielęgniarstwa jest nieoceniony, a publikacje, które tworzy, są cenione za ich praktyczną wartość i naukową rzetelność. Lena Serafin jest również aktywnie zaangażowana w edukację przyszłych pokoleń pielęgniarek i pielęgniarzy, zapewniając im narzędzia niezbędne do skutecznego i świadomego wykonywania zawodu.

Sortuj:
Sposób wyświetlania
Promocja!

-16 % Opieka zorientowana na osobę

Natalia Sak-Dankosky, Lena Serafin
Książka wieloaspektowo prezentuje model opieki zorientowanej na osobę, który w wielu zagranicznych doniesieniach jest wskazywany jako przynoszący benefity nie tylko pacjentom, ale również osobom sprawującym opiekę. Dokładne wyjaśnienie założeń modelu...
Cena regularna: 89,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 66,75 zł
Cena regularna: 89,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 66,75 zł
Już od: 74,76 zł
Więcej
PZWL Rok publikacji: 2024
Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę