Facebook
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Paweł Kosakowski

Paweł Kosakowski, dr hab. med., specjalista w dziedzinie sterylizacji medycznej, jest wybitnym autorytetem w obszarze bezpieczeństwa i higieny w środowisku medycznym. Posiada bogate doświadczenie zawodowe oraz liczne osiągnięcia naukowe, które przyczyniają się do podnoszenia standardów sterylizacji w opiece zdrowotnej.

Jest autorem wielu renomowanych publikacji, w tym książki "Technik sterylizacji medycznej Testy egzaminacyjne", wydanej przez PZWL, która stanowi wartościowe kompendium wiedzy dla specjalistów oraz osób przygotowujących się do egzaminów z zakresu sterylizacji medycznej.

Dr hab. med. Paweł Kosakowski wyróżnia się także jako autor licznych artykułów naukowych publikowanych w cenionych czasopismach branżowych. Jego prace są znaczącym wkładem w rozwój tej dziedziny oraz stanowią cenne źródło wiedzy dla profesjonalistów związanych z opieką zdrowotną. Jego zainteresowania naukowe obejmują także szeroko pojęte zagadnienia związane z zarządzaniem jakością oraz bezpieczeństwem pacjenta.

Dzięki zaangażowaniu oraz wysokim kompetencjom, dr hab. med. Paweł Kosakowski przyczynia się do doskonalenia standardów sterylizacji medycznej, a jego prace stanowią istotny wkład w rozwój tej kluczowej dziedziny w ochronie zdrowia.

Sortuj:
Sposób wyświetlania
Promocja!

-16 % Technik sterylizacji medycznej Testy egzaminacyjne

Paweł Kosakowski, Anna Leśniewska
Cena regularna: 79,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,00 zł
Cena regularna: 79,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,00 zł
Już od: 66,36 zł
Więcej
PZWL Rok publikacji: 2024
Promocja!

-16 % Higienistka stomatologiczna Testy egzaminacyjne

Paweł Kosakowski, Emilia Klein-Dębek
Publikacja Higienistka stomatologiczna. Testy egzaminacyjne została przygotowana przez Pawła Kosakowskiego oraz Emilię Klein-Dąbek. Zbiór zadań testowych ułożono na podstawie egzaminów zawodowych dla higienistki stomatologicznej z lat 2014–2021 oraz wszystkich przedmiotów...
Cena regularna: 69,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,00 zł
Cena regularna: 69,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,00 zł
Już od: 57,96 zł
Więcej
PZWL Rok publikacji: 2022
Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę