Facebook
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Paweł Linek

Paweł Linek, doktor nauk medycznych oraz specjalista fizjoterapii, to ceniony autor i ekspert w dziedzinie anatomii ultrasonograficznej narządu ruchu. Jego wyjątkowe kompetencje oraz wszechstronne doświadczenie sprawiają, że jest niekwestionowanym autorytetem w środowisku fizjoterapeutycznym. Jego najnowsza publikacja, "Atlas anatomii ultrasonograficznej narządu ruchu dla fizjoterapeutów", wydana przez renomowane wydawnictwo Edra Urban & Partner, jest pionierskim dziełem, które znacząco wpływa na rozwój tej dziedziny.

Dr Linek posiada bogate portfolio publikacji naukowych, w których przedstawia najnowsze osiągnięcia w dziedzinie fizjoterapii i diagnostyki ultrasonograficznej. Jego prace są cenione zarówno przez środowisko akademickie, jak i praktyków. Ponadto, jego zaangażowanie w badania naukowe oraz prowadzenie szkoleń i kursów edukacyjnych przyczynia się do podnoszenia standardów w pracy fizjoterapeutycznej.

Jako aktywny członek społeczności naukowej, dr Paweł Linek stale rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę, aby móc nadal przyczyniać się do postępu w dziedzinie fizjoterapii. Jego praca jest nie tylko źródłem inspiracji dla innych profesjonalistów, ale także przyczynia się do poprawy jakości opieki nad pacjentami.

Sortuj:
Sposób wyświetlania

Atlas anatomii ultrasonograficznej narządu ruchu dla fi...

Tomasz Wolny, Paweł Linek
Cena regularna: 89,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,00 zł
Cena regularna: 89,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,00 zł
Już od: 80,09 zł
Więcej
Edra Urban & Partner Rok publikacji: 2024
Aby ponownie wybrać temat, odśwież stronę