Facebook
Kategorie
Kategorie MENU
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.
Strefa Zniżek

Szymon Parulski

Szymon Parulski - doradca podatkowy specjalizujący się w zagadnieniach podatków pośrednich i ceł, ze szczególnym uwzględnieniem akcyzy. Przez ostatnie cztery lata był uznawany za najlepszego doradcę podatkowego w zakresie akcyzy w rankingu doradców podatkowych organizowanym przez dziennik "Rzeczpospolita". Od 2009 r. współtworzy i zarządza kancelarią specjalizującą się w doradztwie podatkowym dla przemysłu. W trakcie kilkunastu lat pracy prowadził najbardziej precedensowe i złożone sprawy akcyzowe na poziomie organów podatkowych, sądów administracyjnych oraz Komisji Europejskiej.

Sortuj:
Sposób wyświetlania:
Akcyza. Komentarz
Promocja!
Darmowa dostawa - 0 zł!
Promocja!
Darmowa dostawa - 0 zł!

Akcyza. Komentarz

Szymon Parulski
Wolters Kluwer Polska
Komentarz zawiera kompleksową analizę ustawy o podatku akcyzowym i omówienie wszystkich istotnych zagadnień problemowych, jakie podatnicy akcyzy mogą napotkać w toku prowadzonej działalności.
197,60 zł
247,00 zł
Więcej
Opodatkowanie podatkiem akcyzowym wyrobów węglowych
Promocja!
Promocja!

Opodatkowanie podatkiem akcyzowym wyrobów węglowych

Patryk Karczewski, Rafał Kowalik, Wojciech Krok, Szymon Parulski, Konrad Staniec
Wolters Kluwer Polska
Prezentowany komentarz jest jedyną na rynku tak kompleksową publikacją,która omawia przepisy dotyczące akcyzy od wyrobów węglowych. .. W książce przedstawiono najważniejsze zagadnienia problemowe związane m.in. z ewidencjonowaniem węgla, ubytkami i stratami w czasie magazynowania i transportu oraz....
95,19 zł
119,00 zł
Więcej