Grzegorz Sikorski [ORCID: 0000-0002-1523-7946] – doktor habilitowany nauk prawnych, adwokat, adiunkt w Katedrze Prawa Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego; autor wielu publikacji z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, bankowego i korporacyjnego oraz historii najnowszej.
Grzegorz Sikorski
Tylko 10 egz. -25% PAKIET: Egzamin radcowski – komentarze + torba GRATIS
KC, KPC, KRiO, KK, KPK, KSH, KPA, PPSA + Kodeks etyki radcy prawnego
Tylko 10 egz. -25% PAKIET Aplikanta: 8 komentarzy prawniczych - KC, KPC, K...
Przygotuj się do egzaminu zawodowego w sposób pewny i uporządkowany. Ten pakiet obejmuje komentarze do wszystkich najważniejszych kodeksów, których znajomość ma kluczowe znaczenie podczas egzaminu adwokackiego oraz radcowskiego.
Tylko 10 egz. -25% PAKIET: Prawo cywilne + torba GRATIS
Pakiet:
- Kodeks cywilny. Komentarz
- Kodeks postępowania cywilnego. Komentarz. Tom I i II
- Apelacja w postępowaniu cywilnym. Komentarz. Orzecznictwo
- Czynności procesowe zawodowego pełnomocnika w sprawach cywilnych
- Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami
- Prawo cywilne. Zbiór przepisów
Tylko 10 egz. -30% Zobowiązania w obrocie gospodarczym
Publikacja jest kompendium wiedzy z zakresu prawa zobowiązań, które zostało zawarte w księdze III Kodeksu cywilnego. Autorzy omawiają poszczególne zagadnienia przez pryzmat potrzeb przedsiębiorców nie tylko prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, lecz także funkcjonujących jako spółki handlowe. Prawo zobowiązań w stosunkach handlowych jest najbardziej powszechnym, codziennym prawem zarówno przedsiębiorcy, jak i – w ujęciu B2C – konsumenta.
Tylko 19 egz. -55% Kodeks cywilny. Komentarz
Publikacja zawiera syntetyczny komentarz do przepisów Kodeksu cywilnego, uwzględniający najistotniejsze zagadnienia wykładni oraz reprezentatywne orzecznictwo z zakresu prawa cywilnego. Grono autorów – obejmujące przedstawicieli nauki prawa, jak również doświadczonych praktyków – zapewnia wysoki poziom opracowania oraz dobór omawianych kwestii pod kątem praktycznych potrzeb.
Tylko 10 egz. -25% PAKIET: Prawo cywilne – komentarze
Tylko 10 egz. -25% PAKIET: Kodeks postępowania cywilnego. Komentarz. Tom I...
Tylko 30 egz. -55% Tajemnica adwokacko-radcowska i notarialna oraz inne śr...
W postępowaniu cywilnym musi być zapewniony odpowiedni standard ochrony tajemnicy zawodowej adwokatów, radców prawnych i notariuszy, jak również we właściwy sposób wykorzystany wysoki poziom profesjonalizmu pełnomocników zawodowych (adwokatów i radców prawnych).
Tylko 10 egz. -30% Kodeks cywilny. Komentarz
Syntetyczne i zarazem wyczerpujące opracowanie, przydatne NIE TYLKO dla osób, które zajmują się stosowaniem i wykładnią przepisów prawa cywilnego, a także dla aplikantów.