Iwona Sierocka – doktor habilitowany nauk prawnych; profesor w Katedrze Prawa Pracy Uniwersytetu w Białymstoku; w swoich zainteresowaniach naukowych koncentruje się wokół zagadnień związanych ze zbiorowym prawem pracy, systemem ubezpieczeń społecznych oraz trzecim filarem zabezpieczenia emerytalnego; autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Iwona Sierocka
Kodeks pracy. Komentarz. Tom I i II
Szóste wydanie komentarza do Kodeksu pracy zawiera komentarze do procedowanych obecnie projektów ustaw odnoszących się m.in. do uregulowania pracy zdalnej jako rozwiązania stałego.
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych
Najlepszy podręcznik w konkursie Komitetu Nauk o Pracy i Polityce Społecznej Polskiej Akademii Nauk.
Tarcza antykryzysowa 1.0−4.0. Ustawa o dodatku solidarn...
Omówienie aktów prawnych wydanych w konsekwencji epidemii koronawirusa w zakresie, w jakim odnoszą się do prawa pracy, prawa urzędniczego oraz prawa ubezpieczeń społecznych.
Tarcza antykryzysowa 1.0 - 3.0. Szczególne rozwiązania...
Omówienie aktów prawnych wydanych w konsekwencji epidemii koronawirusa w zakresie, w jakim odnoszą się do prawa pracy, prawa urzędniczego oraz prawa ubezpieczeń społecznych.
-40 % Tarcza antykryzysowa. Szczególne regulacje w prawie pra...
Publikacja zawiera omówienie aktów prawnych wydanych w konsekwencji epidemii koronawirusa w zakresie, w jakim odnoszą się do prawa pracy, prawa urzędniczego oraz prawa ubezpieczeń społecznych.
-20 % Prawo pracy. Rozporządzenia. Komentarz
Unikatowy zbiór komentarzy do kilkudziesięciu rozporządzeń precyzujących przepisy indywidualnego i zbiorowego prawa pracy.
-50 % System prawa ubezpieczeń społecznych. Tom I. Część ogól...
Tom I podejmuje zagadnienia z ogólnej teorii prawa ubezpieczeń społecznych.
-70 % System Prawa Pracy. TOM X. Międzynarodowe publiczne pra...
Publikacja w sposób syntetyzujący prezentuje fundamentalne standardy normatywne prawodawstwa Rady Europy i Unii Europejskiej oraz dokonuje analizy w zakresie ich implementacji do polskiego systemu prawa pracy.
-20 % Akademickie prawo zatrudnienia. Komentarz
Wnikliwa analiza najważniejszych zagadnień związanych ze stosowaniem Prawa o szkolnictwie wyższym i nauce.
-70 % Zbiorowe prawo zatrudnienia. Komentarz
Wnikliwa analiza najważniejszych zagadnień związanych ze stosowaniem aktów prawnych składających się na zbiorowe prawo zatrudnienia.