Facebook
Kategorie
Kategorie MENU
Strefa Aplikanta
E-booki
dostęp
w 5 min.

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny jest projektem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. To ogólnopolski system zniżek, z którego mogą korzystać rodziny wielodzietne posiadające troje i więcej dzieci. Przysługuje niezależnie od uzyskiwanych dochodów.

Karta Dużej Rodziny uprawnia do korzystania ze zniżek na produkty i usługi, w tym oferty kulturalne, rekreacyjne i transportowe. Partnerami honorującymi Kartę mogą być zarówno instytucje publiczne jak i podmioty prywatne. Od 1 stycznia 2018 r. Karta jest dostępna w wersji tradycyjnej (plastikowa karta) i elektronicznej (aplikacja mobilna). Aby ją otrzymać, należy wypełnić i złożyć wniosek we właściwej miejscu zamieszkania gminie.

Sortuj:
Sposób wyświetlania:
MERITUM Pomoc społeczna. Wsparcie socjalne
Promocja!
Darmowa dostawa - 0 zł!
Promocja!
Darmowa dostawa - 0 zł!

MERITUM Pomoc społeczna. Wsparcie socjalne

Renata Babińska-Górecka, Monika Lewandowicz-Machnikowska, Stanisław Nitecki, Anna Nowicka-...
Wolters Kluwer Polska
Publikacja kompleksowo omawia tę część systemu zabezpieczenia społecznego, jaką jest pomoc społeczna, czyli opiekuńcza funkcja państwa.
114,00 zł
228,00 zł
Więcej
Karta Dużej Rodziny. Świadczenia rodzinne

Karta Dużej Rodziny. Świadczenia rodzinne

Wolters Kluwer Polska
Szczegółowe omówienie zasad przyznawania członkom rodzin wielodzietnych Karty Dużej Rodziny na podstawie nowej ustawy obowiązującej od 1 stycznia 2015 r., wyjaśniono szereg wątpliwości związanych ze stosowaniem tych przepisów.
53,10 zł
59,00 zł
Więcej